SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

Soccer Fixtures.

  • Tue 23.05.2017
  •      Denmark: Play Offs (W)
    18:00 Fortuna Hjorring (W) - Skovbakken (W) -  
         Estonia: Meistriliiga
    18:00 Kalju Nomme - Trans Narva -  
         Sweden: Superettan
    18:00 gais - gefle IF -  
         Romania: Liga I
    18:30 ACS Poli Timisoara - Pandurii TG Jiu -  
         Argentina: Primera B Nacional
    19:30 Flandria - Guillermo Brown -  
         France: Ligue 2 Relegation Play Off
    19:45 paris FC - Orleans -  
         Rep. Of Ireland: Premier League
    19:45 Bohemians - Limerick FC -  
    19:45 Drogheda Utd - Bray Wanderers -  
    19:45 Dundalk - Derry City -  
  • Wed 24.05.2017
  •      Canada: Canadian Championship
    00:00 Ottawa Fury FC - Toronto FC -  
         French Guiana: Division D'Honneur
    00:00 Remire - SC Kourou -  
         Argentina: Primera B Metropolitana
    01:05 Deportivo Moron - Barracas Central -  
         Colombia: Ap2-Play Offs
    01:45 Orsomarso - Quindio -  
         Canada: Canadian Championship
    03:00 Vancouver Whitecaps - Montreal Impact -  
         Tahiti: Regular Season
    06:00 Tahiti (U17) - AS Pirae -  
         Russia: Professional Football League
    09:00 Sakhalin - Dinamo Barnaul -
    09:00 Smena - Irtysh Omsk -
         World (FIFA): U20 World Cup
    09:00 South Africa (U20) - Italy (U20) -
    09:00 Zambia (U20) - Iran (U20) -
         Russia: Professional Football League
    11:00 Zenit Irkutsk - FC chita -
         Philippines: United Football League
    12:00 Global FC - Kaya FC -
         Turkmenistan: Yokary Liga
    12:00 Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat -  
    12:00 FC Balkan - FC Asgabat -  
         World (FIFA): U20 World Cup
    12:00 Costa rica (U20) - Portugal (U20) -
    12:00 Uruguay (U20) - Japan (U20) -
         Georgia: Umaglesi Liga
    13:00 FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo Tbilisi -
         Zambia: Premier League
    14:00 Forest Rangers - NAPSA Stars -  
         Georgia: Umaglesi Liga
    15:00 Samtredia - Fc Saburtalo -
    15:00 Shukura - Dinamo Batumi -
         Nigeria: Premier League
    15:00 Abia Warriors - Plateau United -  
    15:00 Akwa United - Katsina United -  
    15:00 El Kanemi Warriors - Remo Stars -  
    15:00 Ifeanyi Uba - Wikki Tourists -  
    15:00 Kano Pillars - MFM FC -  
    15:00 Lobi Stars - Rivers United -  
    15:00 Nasarawa United - Enyimba -  
    15:00 Niger Tornadoes - Enugu Rangers -  
    15:00 Shooting Stars - ABS -  
    15:00 Sunshine Stars - Gombe United -  
         Armenia: FA Cup
    16:00 Pyunik Yerevan - Shirak FC -  
         Romania: Liga I
    16:00 FCM Targu Mures - FC Voluntari -  
         Greece: Super League
    16:15 Panionios - PAOK -
         Finland: Veikkausliiga
    16:30 KuPS - SJK -  
    16:30 Rops - JJK -  
    16:30 vaasa PS - Ilves Tampere -  
         Finland: Kakkonen
    16:30 Saipa - ESPA -
         Greece: Super League
    18:30 Panathinaikos - AEK Athens -
         Brazil: Brasileiro Women
    19:00 Ec Vitoria (W) - Ponte Preta (W) -
    19:00 Ferroviaria (W) - Foz Cataratas (W) -
    19:00 Gremio Osasco Audax (W) - Vitoria Das Tab. (W) -
    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2017
    advertisement
    advertisement