SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

  • Tercera Division 2016/2017 (Spain) : Overview

      Spain: Tercera Division: 2016/2017 - Latest Results Show all ››
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 19:00FT Dos Hermanas SA3 - 3Motril -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:15FT CP Villarrobledo2 - 1Carrion -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:15FT UD Los Barrios2 - 0Coria CF -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:00FT Arroyo CP0 - 0CP Amanecer -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:00FT Atletico Espeleno1 - 2San Roque de Lepe -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:00FT CA Pueblonuevo0 - 2Valdivia -
    17:00FT CD Badajoz3 - 0Extremadura UD B -
    17:00FT CD Coria1 - 2Olivenza -
    17:00FT CD Madridejos1 - 1Talavera CF -
    17:00FT CD Quintanar del Rey2 - 0Yuncos -
    17:00FT EG El Palmar0 - 0Algar -
    17:00FT Jerez3 - 1CD Santa Amalia -
    17:00FT UD Las Zocas0 - 1CD Marino -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:00FT Union Adarve3 - 0DAV Santa Ana -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 17:00FT Villarreal C3 - 0Olimpic De Xativa -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:45FT Utebo FC1 - 2SD Tarazona -
    16:30FT Almazan1 - 0San Jose de Soria -
    16:30FT Belchite 971 - 3CD Binefar -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:30FT Crevillente Deportivo2 - 1Ontinyent -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:30FT Dubra3 - 0Ordenes -
    16:30FT L´Entregu1 - 1Atletico de Lugones -
    16:30FT Nueva Vanguardia1 - 4Yeclano -
    16:30FT Ribadumia2 - 4Negreira -
    16:30FT SD Ejea0 - 0CD Teruel -
    16:30FT Urraca3 - 0Praviano -
    16:00FT AD Almudevar2 - 1CD Robres -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT AD Ceuta1 - 1CD Cabecense -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT Almansa3 - 2Albacete B -
    16:00FT AS Pontes1 - 3Villalonga -
    16:00FT Bergantinos1 - 1Barco -
    16:00FT Cantolagua1 - 2CD Idoya -
    16:00FT CD Alfaro3 - 0River Ebro -
    16:00FT CD Anguiano4 - 1CD Agoncillo -
    16:00FT CD Arnedo0 - 2CD Varea -
    16:00FT CD Brea1 - 2Atletico Escalerillas -
    16:00FT CD Carinena0 - 1CD Cuarte -
    16:00FT CD Llanes1 - 1Real Alives -
    16:00FT CD Tedeon0 - 1Casalarreina -
    16:00FT CD Tuilla1 - 0UP Langreo -
    16:00FT CDJ Tamarite2 - 0AD Sabinanigo -
    16:00FT Colindres2 - 3EMF Meruelo -
    16:00FT Colunga2 - 1Llanera -
    16:00FT Compostela4 - 0Arosa -
    16:00FT CP Calasancio0 - 2CD Villegas -
    16:00FT Deportiva Minera1 - 1Mar Menor -
    16:00FT Epila CF0 - 2CD Sarinena -
    16:00FT Gimnastica Segoviana1 - 1La Baneza -
    16:00FT Haro Deportivo7 - 0Club Atletico Vianes -
    16:00FT Huercal-Overa1 - 1Murcia B -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT Huetor Tajar5 - 2Rincon -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT Marino de Luanco3 - 1Lenense -
    16:00FT Numancia B3 - 1Real Avila -
    16:00FT Palamos3 - 1Vilafranca -
    16:00FT Pedroneras0 - 1Ciudad Real -
    16:00FT Pena Sport4 - 2CD Oberena -
    16:00FT Pobla de Mafumet0 - 0CE Europa -
    16:00FT Rapid de Murillo0 - 3Naxara CD -
    16:00FT SD Borja2 - 0Andorra CF -
    16:00FT SD Logrones0 - 3CD Calahorra -
    16:00FT Selaya0 - 4CD Laredo -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT Silla3 - 0FC Torrevieja -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 16:00FT Terrassa2 - 0Asco -
    16:00FT Textil Escudo0 - 1CD Bezana -
    16:00FT Toledo B5 - 2Almagro CF -
    16:00FT Velarde3 - 1Rayo Cantabria -
    16:00FT Villalbes2 - 0Silva -
    16:00FT Vimenor3 - 2SD Revilla -
    15:45FT CD Erriberri0 - 1CD Iruna -
    15:45FT CDFC La Calzada0 - 0UD Logrones B -
    15:30FT Conquense1 - 0CD Marchamalo -
    15:30FT Sant Andreu2 - 1AEC Manlleu -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 15:30FT SD Formentera0 - 1Pena Deportiva -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 15:30FT UE Figueres4 - 0Vilassar de Mar -
    14:15FT Union Sur Yaiza5 - 2SD Tenisca -
    12:30FT El Cotillo2 - 1Villa Santa Brigida -
    12:00FT Las Palmas B5 - 0La Cuadra -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 12:00FT Rayo Vallecano B1 - 0Internacional -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 12:00FT Tenerife B1 - 0UD Telde -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:30FT Lebrijana1 - 0Algeciras -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:15FT Azuaga1 - 1CD Don Benito -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Alhaurin de la Torre2 - 1Guadix -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Almazora4 - 1Bunol -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Alondras0 - 2Choco -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Antequera3 - 1Huetor Vega -
    11:00FT Arcos1 - 0Sevilla C -
    11:00FT Atarfe Industrial2 - 1Loja -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Atletico Madrid B1 - 0Villanueva del Pardillo -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Cacereno1 - 1UP Plasencia -
    11:00FT Calamonte3 - 0CD Diter Zafra -
    11:00FT Castelldefels2 - 0La Jonquera -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Castilleja1 - 0Atletico Antoniano -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT CD Azuqueca2 - 0Villarrubia -
    11:00FT CD Castro2 - 1Rapido Bouzas -
    11:00FT CD Covadonga1 - 3Oviedo B -
    11:00FT Cerdanyola dell Valles3 - 3Santfeliuenc -
    11:00FT Cultural Guarnizo0 - 2CD Cayon -
    11:00FT Dep. La Coruna B1 - 0Barbadas -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Ecija2 - 1Real Betis B -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Fuente de Cantos3 - 1Moralo CP -
    11:00FT Granollers0 - 1UE Olot -
    11:00FT Guadalajara1 - 0Mora -
    11:00FT La Estrella1 - 1Montijo -
    11:00FT Montanesa1 - 0CE Jupiter -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Paterna1 - 1Novelda CF -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Sabadell B0 - 1Peralada -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT San Roque de Cadiz0 - 1Gerena -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT SD Barreda Balompie0 - 1Racing Santander B -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Segorbe1 - 1Orihuela -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT Sporting Gijon B9 - 0Siero -
    11:00FT UCAM Murcia B1 - 1Pinatar CF -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 11:00FT UD San Pedro2 - 3Malaga B -
    11:00FT Velez0 - 0Alhaurino -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:45FT Siete Villas4 - 1Castro FC -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT AD Parla0 - 0Pozuelo de Alarcon -
    10:30FT Alcobendas-Levitt0 - 1RSD Alcala -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Almoradi1 - 0Rayo Ibense -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Atletico de Pinto1 - 1Aravaca -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Basconia2 - 2Lagun Onak -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT CD Alcala2 - 1Utrera -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT CD Illescas0 - 1Tomelloso -
    10:30FT CD San Marcial1 - 2SD Oyonesa -
    10:30FT Deportivo Alaves B4 - 0CD Getxo -
  • 35
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Elche B2 - 0Muro CF -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Leganes B2 - 0Getafe B -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Martos CD2 - 3Almeria B -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Portugalete1 - 1Sodupe -
  • 32
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Recreativo Huelva B2 - 3Guadalcacin -
  • 30
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT San Fernando de Henares1 - 1Alcobendas Sport -
    10:30FT Trival Valderas2 - 2CD Mostoles -
    10:30FT Villaverde-Boetticher1 - 0Alcorcon B -
  • 31
  • Sun 26 Mar 2017
  • 10:30FT Zaragoza B3 - 0Illueca -
    10:00FT Santutxu0 - 0Balmaseda -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 18:30FT EDMF Churra1 - 1CD Aguilas -
    18:30FT Tropezon1 - 0Gimnast. Torrelavega -
    18:00FT CD Cieza4 - 1Atletico Pulpileno -
    18:00FT CD Valle de Egues3 - 2River Ega -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 18:00FT Ciudad de Ibiza1 - 1San Rafael -
    18:00FT El Palo1 - 2Ciudad de Torredonjimeno -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 18:00FT Lorca Deportiva4 - 0CAP Ciudad de Murcia -
    18:00FT UD Ibarra2 - 1Buzanada -
    18:00FT Zalla UC1 - 0Real Sociedad C -
    17:30FT Celtiga1 - 1Cerceda -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:30FT Constancia4 - 1CE Mercadal -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:30FT Deusto1 - 0Santurtzi -
    17:30FT Olimpico de Totana0 - 9La Hoya Lorca B -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:30FT Santa Catalina Atletico3 - 1CE Campos -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:30FT Santa Ursula4 - 1CD Vera -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:15FT UD Collerense1 - 1CE Felanitx -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT Atletico Astorga0 - 2Zamora -
    17:00FT Beasain1 - 2CD Vitoria -
    17:00FT Burgos Promesas 20000 - 0Mirandes B -
    17:00FT CD Cortes2 - 1CD Subiza -
    17:00FT CD Lourdes4 - 0Atletico Valtierrano -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT CE Esporles3 - 1UE Alcudia -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT Club Bermeo4 - 0Amurrio -
    17:00FT Condal Club1 - 1Tineo -
    17:00FT Cultural Cebrerena2 - 0Beroil Bupolsa -
    17:00FT La Virgen del Camino1 - 2Bembibre -
    17:00FT Muleno2 - 0La Union -
    17:00FT Pasaia KE2 - 1Tolosa -
  • 35
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT Recambios Colon0 - 2CD Castellon -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT River Melilla0 - 0UD Maracena -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 17:00FT UC Ceares2 - 1Mosconia -
    17:00FT UD San Fernando1 - 2UD Lanzarote -
    17:00FT UM Escobedo0 - 0Atletico Albericia -
    17:00FT Unionistas de Salamanca3 - 0Atletico Tordesillas -
    17:00FT Villamuriel0 - 0Sporting Uxama -
    17:00FT Villaralbo2 - 2Cristo Atletico -
    16:30FT AD San Juan1 - 1UDC Txantrea -
    16:30FT Aurrera de Ondarroa1 - 1SCD Durango -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:30FT CD Llosetense3 - 0Son Cladera -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:30FT CD Pamplona0 - 0UCD Burlades -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:30FT Penya Ciutadella1 - 1UD Poblense -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:00FT Ardoi0 - 3Cirbonero -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:00FT Binissalem5 - 0Rotlet Molinar -
  • 31
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:00FT CD Huarte1 - 0Corellano -
  • 32
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:00FT Platges de Calvia0 - 1CD Ferriolense -
  • 35
  • Sat 25 Mar 2017
  • 16:00FT Torre Levante2 - 3UD Alzira -
  • 31
  • Fri 24 Mar 2017
  • 22:00FT Panaderia Pulido0 - 0Estrella -
    22:00FT Union Viera1 - 0Arucas -

          Spain: Tercera Division: 2016/2017 - Next Matches Show all ››
  • 31
  • Sun 02 Apr 2017
  • 10:30 Alcobendas Sport - Atletico de Pinto -  
    10:30 Alcorcon B - AD Parla -  
    10:30 Aravaca - Villaverde-Boetticher -  
    10:30 CD Mostoles - Union Adarve -  
    10:30 DAV Santa Ana - Rayo Vallecano B -  
    10:30 Getafe B - San Fernando de Henares -  
    10:30 Internacional - Leganes B -  
    10:30 Pozuelo de Alarcon - Alcobendas-Levitt -  
    10:30 RSD Alcala - Atletico Madrid B -  
    10:30 Villanueva del Pardillo - Trival Valderas -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 AD Almudevar - SD Tarazona -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 AD Parla - Aravaca -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 AD Sabinanigo - Atletico Escalerillas -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 AEC Manlleu - Granollers -  
    16:00 Albacete B - CP Villarrobledo -  
    16:00 Alcobendas-Levitt - Alcorcon B -  
    16:00 Algar - Yeclano -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Algeciras - AD Ceuta -  
    16:00 Alhaurino - Martos CD -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Almagro CF - Guadalajara -  
    16:00 Almazan - Villamuriel -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Almeria B - Atarfe Industrial -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Amurrio - Zalla UC -  
    16:00 Andorra CF - AD Almudevar -  
    16:00 Arosa - Bergantinos -  
    16:00 Arroyo CP - Fuente de Cantos -  
    16:00 Arucas - UD Las Zocas -  
    16:00 Asco - Sant Andreu -  
    16:00 Atletico Albericia - Velarde -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Atletico Antoniano - UD Los Barrios -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Atletico de Lugones - CD Tuilla -  
    16:00 Atletico Escalerillas - CD Carinena -  
    16:00 Atletico Madrid B - Pozuelo de Alarcon -  
    16:00 Atletico Pulpileno - Lorca Deportiva -  
    16:00 Atletico Tordesillas - Atletico Astorga -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Azuaga - Montijo -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Balmaseda - Aurrera de Ondarroa -  
    16:00 Barbadas - Ribadumia -  
    16:00 Barco - Silva -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Belchite 97 - CD Robres -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Bembibre - Villaralbo -  
    16:00 Beroil Bupolsa - Unionistas de Salamanca -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Bunol - Recambios Colon -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Buzanada - Tenerife B -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CA Pueblonuevo - CP Amanecer -  
    16:00 Cacereno - CD Santa Amalia -  
    16:00 Calamonte - CD Don Benito -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CAP Ciudad de Murcia - EDMF Churra -  
    16:00 Carrion - Conquense -  
    16:00 Casalarreina - Rapid de Murillo -  
    16:00 Castro FC - CD Laredo -  
    16:00 CD Agoncillo - Haro Deportivo -  
    16:00 CD Aguilas - Huercal-Overa -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Badajoz - Valdivia -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Bezana - Vimenor -  
    16:00 CD Binefar - CD Brea -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Brea - CD Sarinena -  
    16:00 CD Cabecense - Recreativo Huelva B -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Calahorra - UD Logrones B -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Carinena - CD Binefar -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Castellon - Crevillente Deportivo -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Cayon - Tropezon -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Coria - Arroyo CP -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CD Covadonga - Marino de Luanco -  
    16:00 CD Cuarte - AD Sabinanigo -  
    16:00 CD Diter Zafra - Cacereno -  
    16:00 CD Don Benito - Jerez -  
    16:00 CD Getxo - Club Bermeo -  
    16:00 CD Idoya - CD Erriberri -  
    16:00 CD Iruna - CD Cortes -  
    16:00 CD Lourdes - CD Subiza -  
    16:00 CD Madridejos - Pedroneras -  
    16:00 CD Marchamalo - Ciudad Real -  
    16:00 CD Marino - Santa Ursula -  
    16:00 CD Oberena - Ardoi -  
    16:00 CD Pamplona - CD Lourdes -  
    16:00 CD Robres - Epila CF -  
    16:00 CD Santa Amalia - Calamonte -  
    16:00 CD Sarinena - Belchite 97 -  
    16:00 CD Teruel - Zaragoza B -  
    16:00 CD Tuilla - Siero -  
    16:00 CD Varea - CD Anguiano -  
    16:00 CD Vera - UD Ibarra -  
    16:00 CD Villegas - CD Arnedo -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CDJ Tamarite - CD Cuarte -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CE Europa - Cerdanyola dell Valles -  
    16:00 CE Jupiter - Terrassa -  
    16:00 Cerceda - Alondras -  
    16:00 Choco - CD Castro -  
    16:00 Cirbonero - Cantolagua -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Ciudad de Torredonjimeno - Alhaurin de la Torre -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Club Atletico Vianes - CD Alfaro -  
    16:00 Colindres - Selaya -  
    16:00 Corellano - AD San Juan -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Coria CF - CD Alcala -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 CP Amanecer - CD Coria -  
    16:00 CP Calasancio - CDFC La Calzada -  
    16:00 Cristo Atletico - Burgos Promesas 2000 -  
    16:00 Dep. La Coruna B - Villalbes -  
    16:00 Deportivo Alaves B - Beasain -  
    16:00 El Cotillo - Las Palmas B -  
    16:00 EMF Meruelo - Textil Escudo -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Epila CF - Andorra CF -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Estrella - La Cuadra -  
    16:00 Extremadura UD B - Azuaga -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 FC Torrevieja - Torre Levante -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Fuente de Cantos - UP Plasencia -  
    16:00 Gerena - Arcos -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Getafe B - Alcobendas Sport -  
    16:00 Gimnast. Torrelavega - SD Barreda Balompie -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Guadalcacin - San Roque de Cadiz -  
    16:00 Guadix - Velez -  
    16:00 Huetor Vega - Dos Hermanas SA -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Illueca - Utebo FC -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Jerez - Extremadura UD B -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 La Baneza - La Virgen del Camino -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 La Estrella - Olivenza -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 La Hoya Lorca B - UCAM Murcia B -  
    16:00 La Union - Olimpico de Totana -  
    16:00 Lagun Onak - Santutxu -  
    16:00 Leganes B - DAV Santa Ana -  
    16:00 Llanera - Lenense -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Loja - UD San Pedro -  
    16:00 Malaga B - Antequera -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Mar Menor - EG El Palmar -  
    16:00 Mirandes B - Numancia B -  
    16:00 Montijo - CD Badajoz -  
    16:00 Mora - CD Illescas -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Moralo CP - CD Diter Zafra -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Mosconia - Condal Club -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Motril - River Melilla -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Muleno - Nueva Vanguardia -  
    16:00 Murcia B - Deportiva Minera -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Muro CF - Almazora -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Naxara CD - CD San Marcial -  
    16:00 Negreira - Celtiga -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Novelda CF - CF Borriol -  
    16:00 Olimpic De Xativa - Orihuela -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Olivenza - CA Pueblonuevo -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Ontinyent - Paterna -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Ordenes - Compostela -  
    16:00 Oviedo B - CD Llanes -  
    16:00 Peralada - La Jonquera -  
    16:00 Pinatar CF - CD Cieza -  
    16:00 Praviano - Colunga -  
    16:00 Racing Santander B - UM Escobedo -  
    16:00 Rapido Bouzas - AS Pontes -  
    16:00 Rayo Cantabria - Siete Villas -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Rayo Ibense - Villarreal C -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Rayo Vallecano B - CD Mostoles -  
    16:00 Real Alives - Sporting Gijon B -  
    16:00 Real Avila - Sporting Uxama -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Real Betis B - Lebrijana -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Real Sociedad C - Portugalete -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Rincon - El Palo -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 River Ebro - CD Tedeon -  
    16:00 River Ega - CD Huarte -  
    16:00 San Fernando de Henares - Internacional -  
    16:00 San Jose de Soria - Cultural Cebrerena -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 San Roque de Lepe - Castilleja -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Santfeliuenc - Montanesa -  
    16:00 Santurtzi - Basconia -  
    16:00 SCD Durango - CD Vitoria -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 SD Borja - Illueca -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 SD Ejea - CDJ Tamarite -  
    16:00 SD Oyonesa - SD Logrones -  
    16:00 SD Revilla - Cultural Guarnizo -  
    16:00 SD Tarazona - SD Borja -  
    16:00 SD Tenisca - Panaderia Pulido -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Sevilla C - Atletico Espeleno -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Silla - Segorbe -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Sodupe - Pasaia KE -  
    16:00 Talavera CF - CD Azuqueca -  
    16:00 Tineo - Urraca -  
    16:00 Tolosa - Deusto -  
    16:00 Tomelloso - CD Quintanar del Rey -  
    16:00 Trival Valderas - RSD Alcala -  
    16:00 UCD Burlades - CD Valle de Egues -  
  • 36
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 UD Alzira - Elche B -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 UD Lanzarote - Union Viera -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 UD Maracena - Huetor Tajar -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 UD Telde - Union Sur Yaiza -  
    16:00 UDC Txantrea - Pena Sport -  
    16:00 UE Figueres - Castelldefels -  
    16:00 UE Olot - Palamos -  
    16:00 Union Adarve - Villanueva del Pardillo -  
    16:00 UP Langreo - UC Ceares -  
    16:00 UP Plasencia - Moralo CP -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Utebo FC - CD Teruel -  
    16:00 Utrera - Ecija -  
  • 32
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Valdivia - La Estrella -  
    16:00 Vilafranca - Sabadell B -  
    16:00 Vilassar de Mar - Pobla de Mafumet -  
    16:00 Villa Santa Brigida - UD San Fernando -  
    16:00 Villalonga - Dubra -  
    16:00 Villarrubia - Toledo B -  
    16:00 Villaverde-Boetticher - Atletico de Pinto -  
    16:00 Yuncos - Almansa -  
    16:00 Zamora - Gimnastica Segoviana -  
  • 33
  • Sun 02 Apr 2017
  • 16:00 Zaragoza B - SD Ejea -  
    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2017
    advertisement
    advertisement