ICE HOCKEY LIVESCORES

Austria: EBEL
19:15   EHC Liwest Linz - - - - - - EC VSV - - - - - -
Belarus: Extraleague
17:00   Khimvolokno Mogilev - - - - - - Metallurg Zhlobin - - - - - -
17:00   Shahter Soligorsk - - - - - - HC Lida - - - - - -
18:00 Pst Yunost Minsk - - - - - - HC Gomel - - - - - -
Czech Republic: Chance Liga
17:00   HC AZ Havirov 2010 - - - - - - Usti nad Labem - - - - - -
Czech Republic: Extraliga
17:00   HC O Trinec - - - - - - HC Kometa Brno - - - - - -
Denmark: Metal Ligaen
19:00   AaB Ishockey - - - - - - Rodovre Mighty Bulls - - - - - -
19:00   Frederikshavn White Hawks - - - - - - Sonderjyske - - - - - -
19:00   Herlev Eagles - - - - - - Odense Bulldogs - - - - - -
19:00   Rungsted Cobras - - - - - - EfB Ishockey - - - - - -
Europe: Alps Hockey League
19:30   EC Adler Stadtwerke Kitzbuhel - - - - - - Vienna Capitals II - - - - - -
Europe: Champions Hockey League
18:00   Djurgardens IF - - - - - - Skelleftea AIK - - - - - -
18:00   Frolunda HC - - - - - - Farjestads BK - - - - - -
18:00   Lulea HF - - - - - - SC Bern - - - - - -
19:00   Adler Mannheim - - - - - - Mountfield HK - - - - - -
19:45   EHC Biel - - - - - - Augsburger Panther - - - - - -
19:45   EV Zug - - - - - - Tappara - - - - - -
19:45   Lausanne HC - - - - - - HC Plzen 1929 - - - - - -
France: Ligue Magnus
20:00   Briancon - - - - - - Nice - - - - - -
20:00   Chamonix - - - - - - Angers - - - - - -
20:00 Canc Mulhouse - - - - - - Lyon - - - - - -
20:00   Rouen - - - - - - GAP - - - - - -
20:30   Anglet - - - - - - Grenoble - - - - - -
Germany: DEL2
19:30   EVL Landshut - - - - - - Kassel Huskies - - - - - -
Kazakhstan: Championship
10:00   Humo 2 - - - - - - Arystan Temirtau - - - - - -
14:00   ICH Gornyak Rudny - - - - - - Almaty - - - - - -
Norway: Get Ligaen
19:00   Lillehammer - - - - - - Stavanger - - - - - -
Poland: Polish Hockey League
18:00   JKH GKS Jastrzebie - - - - - - Gdansk - - - - - -
18:00   MMKS Podhale Nowy Targ - - - - - - Aksam Unia Oswiecim - - - - - -
18:30   Comarch Cracovia - - - - - - Naprzod Janow - - - - - -
18:30   HC GKS Katowice - - - - - - KH Zaglebie - - - - - -
Russia: KHL
10:00   Amur Khabarovsk - - - - - - Metallurg Magnitogorsk - - - - - -
14:30   Barys Astana - - - - - - Avtomobilist Yekaterinburg - - - - - -
15:00   Traktor Chelyabinsk - - - - - - Jokerit - - - - - -
17:30   Torpedo Nizhny Novgorod - - - - - - Dynamo Minsk - - - - - -
Russia: MHL
04:00 FT Amurskie Tigry 4 3 1 0     SKA-Varyagi 2 1 0 1    
12:30   Sibirskie Snaipery - - - - - - Mamonty Yugry - - - - - -
13:30   Altay Ust-Kamenogorsk - - - - - - Reaktor - - - - - -
17:00   Krylya Sovetov - - - - - - Dinamo Saint Petersburg Juniors - - - - - -
17:00   SKA-1946 - - - - - - Loko - - - - - -
17:30   HC Riga - - - - - - Krasnaya Armiya - - - - - -
Russia: VHL
12:00   Yermak Angarsk - - - - - - Rubin Tyumen - - - - - -
12:30   Heilongjiang - - - - - - Zvezda Chekhov - - - - - -
13:00   Sokol Krasnoyarsk - - - - - - HC Yugra - - - - - -
15:30   Humo - - - - - - Tseng Tou - - - - - -
16:30   HC Tambov - - - - - - Torpedo Gorky - - - - - -
17:00   Dynamo Tver - - - - - - SKA-Neva - - - - - -
17:00   Ryazan - - - - - - Molot Perm - - - - - -
Slovakia: 1. Liga
17:30   Slovakia U18 - - - - - - Martin - - - - - -
Slovakia: Tipsport Liga
17:30   HC Kosice - - - - - - HK 32 Mikulas - - - - - -
Switzerland: National League
19:45   Geneve-Servette HC - - - - - - Rapperswil-Jona Lakers - - - - - -
19:45   HC Davos - - - - - - HC Lugano - - - - - -
Switzerland: Swiss League
19:45   La Chaux-de-Fonds - - - - - - EHC Visp - - - - - -
20:00   Ehc Winterthur - - - - - - HC Ticino Rockets - - - - - -
20:00   GCK Lions - - - - - - Kloten Flyers - - - - - -
20:00   Hockey Thurgau - - - - - - Zug Academy - - - - - -
20:00   Sierre-Anniviers - - - - - - HC Ajoie - - - - - -
USA: NHL
01:00 FT Washington Capitals 5 1 2 2     Anaheim Ducks 2 0 0 2    
03:00 FT Arizona Coyotes 3 2 1 0     Los Angeles Kings 0 0 0 0    
Ukraine: UHL
18:00   Dnipro Kherson - - - - - - Bilyi Bars - - - - - -