ICE HOCKEY LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to games.

International Ice Hockey

advertisement

Ice Hockey Leagues

Russia: All Latest Results & Next Games

      Russia: KHL
  • 1
  • Mon 16 Sep 2019
  • 17:30OT   Dynamo Riga   4 0 2 1 1  7  
      Amur Khabarovsk   3 0 1 2 0   
    17:30FT   HC CSKA Moscow   5 3 0 2    7  
      Lokomotiv   2 1 1 0     
    17:00FT   AK Bars Kazan   4 1 2 1    7  
      Severstal Cherepovets   3 1 0 2     
  • 1
  • Sun 15 Sep 2019
  • 15:10FT   Dynamo Minsk   3 0 2 1    5  
      Metallurg Magnitogorsk   2 0 2 0     
    15:00FT   SKA Saint Petersburg   3 0 2 1    5  
      Jokerit   2 0 1 1     
    15:00FT   Torpedo Nizhny Novgorod   3 1 2 0    3  
      Avangard Omsk   0 0 0 0     
    08:00FT   Kunlun Red Star   2 0 0 2    3  
      Traktor Chelyabinsk   1 0 1 0     
  • 1
  • Sat 14 Sep 2019
  • 15:00FT   HC Spartak Moscow   0 0 0 0    1  
      HC Sochi   1 0 1 0     
    15:00FT   Neftekhimik   3 1 2 0    8  
      Avtomobilist Yekaterinburg   5 2 1 2     
    15:00PEN   Severstal Cherepovets   3 2 0 0 0 15  
      HC Dynamo Moscow   2 0 2 0 0 0 
    15:00PEN   Vityaz   3 0 1 1 0 15  
      Sibir Novosibirsk   2 1 1 0 0 0 
    12:30FT   Salavat Yulayev   3 2 0 1    5  
      Amur Khabarovsk   2 1 1 0     
    08:00FT   Kunlun Red Star   1 0 0 1    3  
      Traktor Chelyabinsk   2 1 1 0     
  • 1
  • Fri 13 Sep 2019
  • 17:30FT   SKA Saint Petersburg   0 0 0 0    3  
      HC CSKA Moscow   3 1 1 1     
    17:00FT   AK Bars Kazan   2 1 0 1    3  
      Metallurg Magnitogorsk   1 0 0 1     
    17:00OT   Torpedo Nizhny Novgorod   6 0 2 3 1  11  
      Jokerit   5 2 2 1 0   
    10:30FT   Admiral Vladivostok   3 1 0 2    3  
      Barys Astana   0 0 0 0     
  • 1
  • Tue 17 Sep 2019
  • 14:30   Barys Astana   - - - -    - 
      HC Spartak Moscow   - - - -     
    15:00   Avtomobilist Yekaterinburg   - - - -    - 
      Avangard Omsk   - - - -     
    15:00   Salavat Yulayev   - - - -    - 
      Kunlun Red Star   - - - -     
    17:00   Torpedo Nizhny Novgorod   - - - -    - 
      Neftekhimik   - - - -     
    17:30   HC Dynamo Moscow   - - - -    - 
      Admiral Vladivostok   - - - -     
    17:30   HC Sochi   - - - -    - 
      SKA Saint Petersburg   - - - -     
  • 1
  • Wed 18 Sep 2019
  • 13:30   Sibir Novosibirsk   - - - -    -  
      Traktor Chelyabinsk   - - - -     
    17:10   Dynamo Minsk   - - - -    -  
      Amur Khabarovsk   - - - -     
    17:30   Dynamo Riga   - - - -    -  
      Lokomotiv   - - - -     
    17:30   Vityaz   - - - -    -  
      Severstal Cherepovets   - - - -     
  • 1
  • Thu 19 Sep 2019
  • 15:00   Avtomobilist Yekaterinburg   - - - -    -  
      Kunlun Red Star   - - - -     
    15:00   Metallurg Magnitogorsk   - - - -    -  
      HC Spartak Moscow   - - - -     
    15:00   Salavat Yulayev   - - - -    -  
      Avangard Omsk   - - - -     
    17:30   AK Bars Kazan   - - - -    -  
      Neftekhimik   - - - -     
    17:30   HC CSKA Moscow   - - - -    -  
      Admiral Vladivostok   - - - -     
    17:30   HC Dynamo Moscow   - - - -    -  
      SKA Saint Petersburg   - - - -     
    17:30   HC Sochi   - - - -    -  
      Torpedo Nizhny Novgorod   - - - -     
  • 1
  • Fri 20 Sep 2019
  • 13:30   Sibir Novosibirsk   - - - -    -  
      Amur Khabarovsk   - - - -     
    14:30   Barys Astana   - - - -    -  
      Traktor Chelyabinsk   - - - -     
    17:00   Lokomotiv   - - - -    -  
      Vityaz   - - - -     
          Russia: VHL
  • 1
  • Mon 16 Sep 2019
  • 17:00FT   SKA-Neva   4 3 0 1    7  
      Beijing   3 2 0 1     
    16:30OT   HC Tambov   3 1 1 0 1  5  
      HC Rostov   2 2 0 0 0   
    15:00FT   Zauralye Kurgan   1 1 0 0    3  
      Zvezda Chekhov   2 0 1 1     
  • 1
  • Sun 15 Sep 2019
  • 15:00OT   Dynamo Tver   0 0 0 0 0  1  
      Saryarka Karaganda   1 0 0 0 1   
    13:00PEN   Humo   1 0 0 1 0 03  
      Torpedo Gorky   2 0 0 1 0 1 
    13:00PEN   Ryazan   1 0 0 0 0 11  
      Dizel Penza   0 0 0 0 0 0 
    12:00PEN   Kazzinc-Torpedo   2 1 0 1 0 05  
      Sokol Krasnoyarsk   3 2 0 0 0 1 
  • 1
  • Sat 14 Sep 2019
  • 15:00FT   Buran Voronezh   5 2 2 1    5  
      HC Rostov   0 0 0 0     
    15:00OT   HC Tambov   1 0 0 1 0  3  
      Dinamo Saint Petersburg   2 0 1 0 1   
    15:00OT   Neftyanik Almetyevsk   3 1 2 0 0  7  
      Yuzhny Ural Orsk   4 1 0 2 1   
    14:00PEN   VVS Samara   3 0 0 3 0 07  
      Tseng Tou   4 1 0 2 0 1 
    13:00FT   Toros Neftekamsk   1 0 0 1    3  
      Chelmet Chelyabinsk   2 1 1 0     
    09:00PEN   Metallurg Novokuznetsk   2 0 1 1 0 05  
      Yermak Angarsk   3 1 1 0 0 1 
  • 1
  • Fri 13 Sep 2019
  • 16:30FT   Khimik   3 1 1 1    4  
      Torpedo Gorky   1 0 1 0     
    15:30FT   Humo   3 2 0 1    5  
      Bars Kazan   2 0 1 1     
    14:00FT   Nomad Astana   4 2 2 0    7  
      Sokol Krasnoyarsk   3 1 2 0     
    13:30FT   Kazzinc-Torpedo   1 1 0 0    1  
      HC Yugra   0 0 0 0     
  • 1
  • Tue 17 Sep 2019
  • 13:00   Toros Neftekamsk   - - - -    - 
      Neftyanik Almetyevsk   - - - -     
    15:00   HC Yugra   - - - -    - 
      Izhstal Izhevsk   - - - -     
    15:00   Rubin Tyumen   - - - -    - 
      Molot Perm   - - - -     
    16:30   Bars Kazan   - - - -    - 
      Dizel Penza   - - - -     
    17:00   Dynamo Tver   - - - -    - 
      Nomad Astana   - - - -     
    17:00   Ryazan   - - - -    - 
      Lada Togliatti   - - - -     
    17:00   SKA-Neva   - - - -    - 
      Saryarka Karaganda   - - - -     
  • 1
  • Wed 18 Sep 2019
  • 11:30   Tseng Tou   - - - -    -  
      Heilongjiang   - - - -     
    14:30   Gornyak Uchaly   - - - -    -  
      Zvezda Chekhov   - - - -     
    15:00   Zauralye Kurgan   - - - -    -  
      Khimik   - - - -     
  • 1
  • Thu 19 Sep 2019
  • 15:00   HC Yugra   - - - -    -  
      Molot Perm   - - - -     
    15:00   Rubin Tyumen   - - - -    -  
      Izhstal Izhevsk   - - - -     
    16:30   Bars Kazan   - - - -    -  
      Lada Togliatti   - - - -     
    16:30   Torpedo Gorky   - - - -    -  
      Dizel Penza   - - - -     
    17:00   Dynamo Tver   - - - -    -  
      Kazzinc-Torpedo   - - - -     
    17:00   Ryazan   - - - -    -  
      VVS Samara   - - - -     
    17:00   SKA-Neva   - - - -    -  
      Nomad Astana   - - - -     
    17:30   Dinamo Saint Petersburg   - - - -    -  
      Saryarka Karaganda   - - - -     
    17:30   HC Rostov   - - - -    -  
      Buran Voronezh   - - - -     
  • 1
  • Fri 20 Sep 2019
  • 11:30   Tseng Tou   - - - -    -  
      Beijing   - - - -     
    14:30   Gornyak Uchaly   - - - -    -  
      Khimik   - - - -     
    14:30   Yuzhny Ural Orsk   - - - -    -  
      Zvezda Chekhov   - - - -     
    15:00   Zauralye Kurgan   - - - -    -  
      Humo   - - - -     
          Russia: MHL
  • 1
  • Mon 16 Sep 2019
  • 17:00FT   Atlanty   2 1 1 0    5  
      SKA-1946   3 2 0 1     
    17:00FT   HC Red Star Kunlun Juniors   2 0 2 0    8  
      Krylya Sovetov   6 1 1 4     
    17:00FT   MHC Dynamo   2 1 0 1    6  
      Krasnaya Armiya   4 1 2 1     
    16:30OT   Dinamo Saint Petersburg Juniors   2 2 0 0 0  5  
      Almaz   3 0 2 0 1   
    16:30FT   HC Riga   3 1 1 1    4  
      Amurskie Tigry   1 0 0 1     
    15:00FT   Tyumensky Legion   2 1 1 0    5  
      Reaktor   3 1 1 1     
    14:00FT   Snezhnye Barsy   2 1 1 0    5  
      JHC Avto   3 1 0 2     
    13:30FT   Altay Ust-Kamenogorsk   3 2 0 1    4  
      Tolpar   1 0 0 1     
    13:00OT   Stalnye Lisy   5 2 2 1 0  11  
      Belye Medvedi   6 2 0 3 1   
    12:30FT   Kuznetskie Medvedi   4 1 1 2    9  
      Sarmaty   5 1 2 2     
    12:00OT   Omskie Yastreby   2 0 1 0 1  3  
      Sputnik Almetyevsk   1 0 0 1 0   
    11:00FT   SKA-Varyagi   2 1 0 1    8  
      Loko   6 1 2 3     
  • 1
  • Sun 15 Sep 2019
  • 12:00FT   Snezhnye Barsy   0 0 0 0    3  
      JHC Avto   3 2 0 1     
    11:00FT   Atlanty   0 0 0 0    5  
      SKA-1946   5 1 3 1     
    11:00FT   Dinamo Saint Petersburg Juniors   0 0 0 0    3  
      Almaz   3 0 1 2     
    11:00FT   Irbis Kazan   2 2 0 0    2  
      Mamonty Yugry   0 0 0 0     
    11:00FT   SKA-Varyagi   1 0 1 0    6  
      Loko   5 2 1 2     
    09:00FT   Tyumensky Legion   2 1 0 1    10  
      Reaktor   8 2 2 4     
    08:00FT   Omskie Yastreby   4 2 1 1    6  
      Sputnik Almetyevsk   2 0 0 2     
    07:00PEN   Kuznetskie Medvedi   5 3 0 2 0 011  
      Sarmaty   6 1 3 1 0 1 
    07:00FT   Sibirskie Snaipery   5 1 2 2    6  
      Ladya Togliatti Juniors   1 0 0 1     
    04:00FT   Sakhalinskie Akuly   2 2 0 0    3  
      Kapitan Stupino   1 0 0 1     
    04:00FT   Tayfun   3 0 2 1    4  
      Russkie Vityazi   1 0 0 1     
  • 1
  • Sat 14 Sep 2019
  • 11:00FT   Irbis Kazan   3 1 2 0    5  
      Mamonty Yugry   2 0 1 1     
    11:00FT   MHC Dynamo   2 0 2 0    5  
      Krasnaya Armiya   3 1 1 1     
    07:00FT   Sibirskie Snaipery   4 0 3 1    6  
      Ladya Togliatti Juniors   2 2 0 0     
    04:00FT   Sakhalinskie Akuly   2 0 0 2    5  
      Kapitan Stupino   3 1 1 1     
    04:00FT   Tayfun   4 2 1 1    10  
      Russkie Vityazi   6 3 1 2     
  • 1
  • Tue 17 Sep 2019
  • 13:00   Stalnye Lisy   - - - -    - 
      Belye Medvedi   - - - -     
    13:30   Altay Ust-Kamenogorsk   - - - -    - 
      Tolpar   - - - -     
    16:30   HC Riga   - - - -    - 
      Amurskie Tigry   - - - -     
    17:00   HC Red Star Kunlun Juniors   - - - -    - 
      Krylya Sovetov   - - - -     
  • 1
  • Wed 18 Sep 2019
  • 07:00   Sibirskie Snaipery   - - - -    -  
      Sarmaty   - - - -     
    08:00   Tayfun   - - - -    -  
      Kapitan Stupino   - - - -     
    09:00   Sakhalinskie Akuly   - - - -    -  
      Russkie Vityazi   - - - -     
    12:30   Kuznetskie Medvedi   - - - -    -  
      Ladya Togliatti Juniors   - - - -     
    15:00   Tyumensky Legion   - - - -    -  
      Sputnik Almetyevsk   - - - -     
    16:00   Chaika   - - - -    -  
      Mamonty Yugry   - - - -     
    17:00   SKA-Varyagi   - - - -    -  
      Almaz   - - - -     
  • 1
  • Thu 19 Sep 2019
  • 08:00   Tayfun   - - - -    -  
      Kapitan Stupino   - - - -     
    09:00   Sakhalinskie Akuly   - - - -    -  
      Russkie Vityazi   - - - -     
    11:00   Chaika   - - - -    -  
      Mamonty Yugry   - - - -     
    11:00   Dinamo Saint Petersburg Juniors   - - - -    -  
      Loko   - - - -     
    11:00   MHC Dynamo   - - - -    -  
      Atlanty   - - - -     
    12:00   Omskie Yastreby   - - - -    -  
      Reaktor   - - - -     
    12:30   Kuznetskie Medvedi   - - - -    -  
      Ladya Togliatti Juniors   - - - -     
    12:30   Sibirskie Snaipery   - - - -    -  
      Sarmaty   - - - -     
    13:30   Altay Ust-Kamenogorsk   - - - -    -  
      JHC Avto   - - - -     
    14:00   Snezhnye Barsy   - - - -    -  
      Tolpar   - - - -     
    15:00   Krasnaya Armiya   - - - -    -  
      SKA-1946   - - - -     
  • 1
  • Fri 20 Sep 2019
  • 12:00   Omskie Yastreby   - - - -    -  
      Reaktor   - - - -     
    13:30   Altay Ust-Kamenogorsk   - - - -    -  
      JHC Avto   - - - -     
    14:00   Snezhnye Barsy   - - - -    -  
      Tolpar   - - - -     
    15:00   Krasnaya Armiya   - - - -    -  
      SKA-1946   - - - -     
    15:00   Tyumensky Legion   - - - -    -  
      Sputnik Almetyevsk   - - - -     
    16:30   Dinamo Saint Petersburg Juniors   - - - -    -  
      Loko   - - - -     
    16:30   HC Riga   - - - -    -  
      Krylya Sovetov   - - - -     
    17:00   HC Red Star Kunlun Juniors   - - - -    -  
      Amurskie Tigry   - - - -     
    17:00   MHC Dynamo   - - - -    -  
      Atlanty   - - - -     
    17:00   SKA-Varyagi   - - - -    -  
      Almaz   - - - -     
          Russia: Super Liga
  • FINALS
  • Fri 11 Apr 2008
  • 14:00FT   Salavat Yulayev   4 1 0 3    5  
      Lokomotiv   1 1 0 0     
  • FINALS
  • Wed 09 Apr 2008
  • 16:00FT   Lokomotiv   1 0 0 1    1  
      Salavat Yulayev   0 0 0 0     
    Livescore powered by Livescores.cc © 2019
    advertisement
    advertisement