SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

Soccer Fixtures.

  • Wed 14.11.2018
  •      Europe (UEFA): U19 Championship
    10:00 England U19 - Moldova U19 -
    11:00 Azerbaijan U19 - Israel U19 -
    11:00 France U19 - Malta U19 -
         South Korea: Play Offs
    11:00 Gimhae - Gyeongju KHNP FC -  
         Iran: Persian Gulf Cup
    12:30 Saipa - Machine Sazi FC -
         Iraq: Premier League
    12:30 Al Hedood - Al Quwa Al Jawiya -  
    12:30 Al Hussein - Erbil -  
    12:30 Al Minaa - Naft Al Janoob -  
    12:30 Al Naft - Al Bahri -  
    12:30 Al Najaf - Alsinaat Alkahrabaiya -  
    12:30 Al Semawah - Al Diwaniya -  
    12:30 Al Shorta - Naft Maysan -  
    12:30 Al Talaba - Al Karkh -  
    12:30 Baghdad FC - Al Kahraba -  
    12:30 Naft Al Wasat - Al Zawraa -  
         Europe (UEFA): U19 Championship
    13:30 Greece U19 - Gibraltar U19 -
    13:30 Romania U19 - Bulgaria U19 -
    14:00 FYR Macedonia U19 - Croatia U19 -
    14:00 Georgia U19 - Liechtenstein U19 -
         Greece: Group Stage
    14:00 Ergotelis - PAOK -
         Libya: Group A
    14:00 Al Hilal Benghazi - Khaleej Sart -  
    14:00 Al-Anwar - Shabaab al Jabal -  
         Tunisia: Ligue Professionnelle 1
    14:00 Esperance Tunis - AS Gabes -
         Europe (UEFA): U19 Championship
    14:15 Lithuania U19 - Belgium U19 -
         Italy: Serie D Grp. A
    14:30 Arconatese - Pro Dronero -  
    14:30 Bra - Savona -  
    14:30 Bustese Milano City - Stresa -  
    14:30 Casale - Folgore Caratese -  
    14:30 Inveruno - US Fezzanese -  
    14:30 Lecco - Chieri -  
    14:30 SCD Ligorna - S.S.D. Unione Sanremo -  
    14:30 Sestri Levante - Borgaro Torinese -  
         Italy: Serie D Grp. B
    14:30 Caravaggio - Villa D'Alme -  
    14:30 Caronnese - Virtus Bergamo Alzanoseriate -  
    14:30 Darfo Boario - Olginatese -  
    14:30 Pontisola - Ciserano -  
    14:30 Pro Sesto - Mantova -  
    14:30 Rezzato - Legnago Salus -  
    14:30 Seregno - Como -  
    14:30 Sondrio Calcio - Scanzorosciate -  
    14:30 Villafranca - Ambrosiana -  
         Italy: Serie D Grp. C
    14:30 Belluno - ArzignanoChiampo -  
    14:30 Campodarsego - St. Georgen -  
    14:30 Cartigliano - Clodiense -  
    14:30 Cjarlins Muzane - Adriese -  
    14:30 Delta Calcio Rovigo - Chions -  
    14:30 Sandona - Este -  
    14:30 Tamai - Montebelluna -  
    14:30 Trento - Levico Terme -  
    14:30 Virtus Bolzano - Union Feltre -  
    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2018
    advertisement
    advertisement