SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

  • Germany: All Latest Results & Next Matches

      Germany: Bundesliga
  • 26
  • Sun 17 Mar 2019
  • 18:00FT Bayern Munich6 - 0FSV Mainz 05 (3 - 0)
    15:30FT Eintracht Frankfurt1 - 0FC Nurnberg (1 - 0)
    13:30FT Bayer Leverkusen1 - 3Werder Bremen (0 - 2)
  • 26
  • Sat 16 Mar 2019
  • 18:30FT Hertha Berlin2 - 3Borussia Dortmund (2 - 1)
    15:30FT FC Augsburg3 - 1Hannover 96 (0 - 1)
    15:30FT FC Schalke 040 - 1RB Leipzig (0 - 1)
    15:30FT VfB Stuttgart1 - 11899 Hoffenheim (0 - 1)
    15:30FT VfL Wolfsburg5 - 2Fortuna Dusseldorf (1 - 1)
  • 26
  • Fri 15 Mar 2019
  • 20:30FT Borussia Monchengladbach1 - 1SC Freiburg (1 - 1)
  • 25
  • Mon 11 Mar 2019
  • 20:30FT Fortuna Dusseldorf0 - 3Eintracht Frankfurt (0 - 0)
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 20:30 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 15:30 Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg -
    15:30 FC Nurnberg - FC Augsburg -
    15:30 Fortuna Dusseldorf - Borussia Monchengladbach -
    15:30 SC Freiburg - Bayern Munich -
    15:30 Werder Bremen - FSV Mainz 05 -
    18:30 RB Leipzig - Hertha Berlin -
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:30 Hannover 96 - FC Schalke 04 -
    17:00 Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart -

          Germany: 2. Bundesliga
  • 26
  • Mon 18 Mar 2019
  • 20:30FT Jahn Regensburg0 - 2SpVgg Greuther Furth (0 - 0)
  • 26
  • Sun 17 Mar 2019
  • 13:30FT Arminia Bielefeld3 - 1VfL Bochum (0 - 0)
    13:30FT SC Paderborn 073 - 1FC Ingolstadt 04 (0 - 0)
  • 26
  • Sat 16 Mar 2019
  • 13:00FT Dynamo Dresden1 - 1FC Magdeburg (0 - 1)
    13:00FT Hamburger SV2 - 3SV Darmstadt 98 (2 - 0)
    13:00FT SV Sandhausen4 - 0FC St. Pauli (2 - 0)
  • 26
  • Fri 15 Mar 2019
  • 18:30FT FC Heidenheim2 - 1Union Berlin (0 - 1)
    18:30FT Holstein Kiel5 - 1Erzgebirge Aue (2 - 1)
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 18:30 FC Magdeburg - FC Heidenheim -
    18:30 FC St. Pauli - MSV Duisburg -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 13:00 SV Darmstadt 98 - Jahn Regensburg -
    13:00 Union Berlin - SC Paderborn 07 -
    13:00 VfL Bochum - Hamburger SV -
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 12:30 FC Ingolstadt 04 - SV Sandhausen -
    12:30 FC Koln - Holstein Kiel -
    12:30 SpVgg Greuther Furth - Arminia Bielefeld -
  • 27
  • Mon 01 Apr 2019
  • 19:30 Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden -
  • 25
  • Thu 04 Apr 2019
  • 18:00 SpVgg Greuther Furth - Dynamo Dresden -

          Germany: 3. Liga
  • 30
  • Mon 25 Mar 2019
  • 19:00FT FSV Zwickau2 - 1Energie Cottbus (1 - 0)
  • 30
  • Sun 24 Mar 2019
  • 14:00FT Sportfreunde Lotte0 - 1Eintracht Braunschweig (0 - 0)
    13:00FT FC Kaiserslautern1 - 3VfL Osnabruck (0 - 2)
  • 30
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Carl Zeiss Jena0 - 0KFC Uerdingen 05 (0 - 0)
    14:00FT Hallescher FC1 - 4SV Wehen (0 - 2)
    14:00FT Karlsruher SC1 - 1Hansa Rostock (1 - 0)
    14:00FT Preussen Munster3 - 0SpVgg Unterhaching (1 - 0)
    14:00FT SG Sonnenhof Grossaspach2 - 1FC Wurzburger Kickers (0 - 0)
    14:00FT TSV 1860 Munich1 - 0SV Meppen (1 - 0)
  • 30
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:00FT Fortuna Koln1 - 1VfR Aalen (0 - 0)
  • 22
  • Wed 20 Mar 2019
  • 19:00FT SpVgg Unterhaching0 - 0Energie Cottbus (0 - 0)
  • 31
  • Fri 29 Mar 2019
  • 19:00 KFC Uerdingen 05 - FC Kaiserslautern -
  • 31
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Eintracht Braunschweig - TSV 1860 Munich -
    14:00 Energie Cottbus - Fortuna Koln -
    14:00 FC Wurzburger Kickers - Preussen Munster -
    14:00 Hansa Rostock - FSV Zwickau -
    14:00 SpVgg Unterhaching - Hallescher FC -
    14:00 SV Meppen - SG Sonnenhof Grossaspach -
  • 31
  • Sun 31 Mar 2019
  • 12:00 VfR Aalen - Carl Zeiss Jena -
    13:00 SV Wehen - Karlsruher SC -
  • 31
  • Mon 01 Apr 2019
  • 18:00 VfL Osnabruck - Sportfreunde Lotte -

          Germany: Regionalliga Nord
  • 27
  • Mon 25 Mar 2019
  • 20:15FT VfB Lubeck3 - 1TSV Havelse (0 - 0)
  • 27
  • Sun 24 Mar 2019
  • 14:00FT Eintracht Norderstedt0 - 0SV Drochtersen/assel (0 - 0)
    14:00FT Holstein Kiel II2 - 2VfB Oldenburg (1 - 0)
    14:00FT VfL Oldenburg3 - 0SSV Jeddeloh (3 - 0)
  • 27
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Germania Egestorf0 - 1Hannover 96 II (0 - 1)
    14:00FT Werder Bremen II3 - 1Lupo-Martini Wolfsburg (1 - 0)
    13:00FT Hamburger SV II3 - 0Luneburger SK Hansa (2 - 0)
    13:00FT VfL Wolfsburg II1 - 1Weiche Flensburg (0 - 1)
  • 27
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:00FT BSV SW Rehden0 - 0FC St. Pauli II (0 - 0)
  • 28
  • Fri 29 Mar 2019
  • 16:30 Weiche Flensburg - Eintracht Norderstedt -
    19:00 Hannover 96 II - BSV SW Rehden -
    19:30 SV Drochtersen/assel - Hamburger SV II -
  • 28
  • Sat 30 Mar 2019
  • 16:00 SSV Jeddeloh - Holstein Kiel II -
  • 28
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 FC St. Pauli II - Werder Bremen II -
    14:00 Germania Egestorf - VfB Lubeck -
    14:00 Luneburger SK Hansa - TSV Havelse -
    14:00 Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg -
    14:00 VfB Oldenburg - VfL Wolfsburg II -

          Germany: Regionalliga Süd/Südwest
  • 26
  • Sun 24 Mar 2019
  • 13:00FT FSV Frankfurt0 - 2FC 08 Homburg (0 - 2)
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Eintracht Stadtallendorf4 - 1FK pirmasens (2 - 0)
    14:00FT FC Saarbrucken1 - 1Kickers Offenbach (0 - 0)
    14:00FT Hessen Dreieich2 - 3SV Elversberg (0 - 2)
    14:00FT SC Freiburg II1 - 1Wormatia Worms (0 - 0)
    14:00FT SSV ULM 18461 - 0FSV Mainz 05 II (1 - 0)
    14:00FT TSV Steinbach1 - 1Tsg Balingen (1 - 1)
    14:00FT Waldhof Mannheim3 - 1VfB Stuttgart II (2 - 0)
  • 25
  • Mon 18 Mar 2019
  • 20:15FT Waldhof Mannheim3 - 2TSV Steinbach (3 - 1)
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 16:00 FSV Mainz 05 II - 1899 Hoffenheim II -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 FC 08 Homburg - SC Freiburg II -
    14:00 FC Astoria Walldorf - Hessen Dreieich -
    14:00 FK pirmasens - TSV Steinbach -
    14:00 Kickers Offenbach - Eintracht Stadtallendorf -
    14:00 SV Elversberg - FSV Frankfurt -
    14:00 Tsg Balingen - Waldhof Mannheim -
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Wormatia Worms - FC Saarbrucken -
    14:00 VfB Stuttgart II - SSV ULM 1846 -

          Germany: Regionalliga West
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00Pst Borussia Dortmund II - Kaan-Marienborn -
    14:00FT Borussia Monchengladbach II0 - 0Herkenrath (0 - 0)
    14:00FT FC Viktoria Koln0 - 0Wuppertaler SV (0 - 0)
    14:00FT SC Wiedenbruck 20001 - 1Bonner SC (0 - 0)
    14:00FT SG Wattenscheid 091 - 3SV Rodinghausen (1 - 2)
    14:00FT Sv Straelen0 - 1Rot-weiss Essen (0 - 1)
  • 26
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:30FT Rot-weiss Oberhausen3 - 3Fortuna Dusseldorf II (1 - 2)
    19:00FT SC Verl2 - 0SV Lippstadt 08 (1 - 0)
  • 25
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 Herkenrath - Sv Straelen -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Bonner SC - SC Verl -
    14:00 Fortuna Dusseldorf II - SC Wiedenbruck 2000 -
    14:00 Herkenrath - Alemannia Aachen -
    14:00 Kaan-Marienborn - FC Viktoria Koln -
    14:00 Rot-weiss Essen - Borussia Monchengladbach II -
    14:00 SV Lippstadt 08 - Sv Straelen -
    14:00 SV Rodinghausen - Rot-weiss Oberhausen -
    14:00 Wuppertaler SV - SG Wattenscheid 09 -
  • 27
  • Mon 01 Apr 2019
  • 19:15 FC Koln II - Borussia Dortmund II -

          Germany: Regionalliga Nordost
  • 26
  • Sun 24 Mar 2019
  • 13:30FT Berliner AK 072 - 1VSG Altglienicke (0 - 1)
    13:30FT Germania Halberstadt0 - 0Lokomotive Leipzig (0 - 0)
    13:30FT Rot-weiss Erfurt1 - 0Wacker Nordhausen (1 - 0)
    13:30FT Union Furstenwalde0 - 2ZFC Meuselwitz (0 - 0)
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 13:30FT Bischofswerdaer2 - 1Viktoria Berlin (1 - 1)
    13:30FT Chemnitzer FC1 - 0FSV Budissa Bautzen (0 - 0)
  • 26
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:00FT BFC Dynamo0 - 4Hertha Berlin II (0 - 2)
    19:00FT SV Babelsberg 034 - 0FC Oberlausitz Neugersdorf (3 - 0)
    19:00FT VfB Auerbach2 - 3Optik Rathenow (0 - 1)
  • 21
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:00 Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin -
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 18:30 Optik Rathenow - Germania Halberstadt -
    19:00 Hertha Berlin II - Rot-weiss Erfurt -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 13:30 FSV Budissa Bautzen - Berliner AK 07 -
    13:30 VSG Altglienicke - Bischofswerdaer -
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 12:30 Lokomotive Leipzig - Chemnitzer FC -
    12:30 Viktoria Berlin - Union Furstenwalde -
    12:30 Wacker Nordhausen - VfB Auerbach -
    12:30 ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03 -
    14:00 FC Oberlausitz Neugersdorf - BFC Dynamo -

          Germany: Regionalliga Bayern
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT FC Augsburg II2 - 3VfB Eichstatt (1 - 1)
    14:00FT Schalding-heining0 - 2FV Illertissen (0 - 0)
    14:00FT SpVgg Bayreuth4 - 2FC Pipinsried (3 - 1)
    14:00FT SV Heimstetten1 - 2FC Nurnberg II (0 - 1)
    14:00FT TSV 1860 Rosenheim1 - 1SpVgg Greuther Furth II (0 - 0)
    14:00FT VFR Garching1 - 1FC Ingolstadt 04 II (0 - 0)
  • 26
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:30FT FC Memmingen1 - 1FC Schweinfurt 05 (0 - 1)
    19:00FT TSV Buchbach0 - 3Wacker Burghausen (0 - 1)
  • 25
  • Sun 17 Mar 2019
  • 12:00FT Bayern Munich II3 - 2VFR Garching (2 - 0)
  • 25
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 FC Ingolstadt 04 II - SpVgg Bayreuth -
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 19:00 Bayern Munich II - FC Augsburg II -
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 FC Ingolstadt 04 II - Viktoria Aschaffenburg -
    14:00 FC Pipinsried - VFR Garching -
    14:00 FC Schweinfurt 05 - SV Heimstetten -
    14:00 FV Illertissen - SpVgg Bayreuth -
    14:00 SpVgg Greuther Furth II - FC Memmingen -
    14:00 VfB Eichstatt - TSV Buchbach -
    14:00 Wacker Burghausen - TSV 1860 Rosenheim -
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 12:00 FC Nurnberg II - Schalding-heining -
  • 22
  • Tue 02 Apr 2019
  • 16:45 FC Pipinsried - FC Ingolstadt 04 II -
  • 20
  • Tue 02 Apr 2019
  • 17:30 VFR Garching - SV Heimstetten -

          Germany: Regionalliga Play Offs
  • SECOND LEG
  • Mon 28 May 2018
  • 18:00FT * FC Memmingen2 - 01896 Rain Am Lech (1 - 0)  
    17:30FT * SpVgg Bayreuth1 - 1TSV Aubstadt (0 - 1)  
  • SECOND LEG
  • Sun 27 May 2018
  • 13:00FT * Energie Cottbus0 - 0Weiche Flensburg (0 - 0)  
    13:00FT * TSV 1860 Munich2 - 2FC Saarbrucken (0 - 1)  
  • FIRST LEG
  • Fri 25 May 2018
  • 17:30FT 1896 Rain Am Lech3 - 2FC Memmingen (3 - 0)  
    17:30FT TSV Aubstadt2 - 2SpVgg Bayreuth (1 - 1)  
  • FIRST LEG
  • Thu 24 May 2018
  • 18:00FT KFC Uerdingen 051 - 0Waldhof Mannheim (0 - 0)  
    18:00FT Weiche Flensburg2 - 3Energie Cottbus (0 - 3)  
    16:30FT FC Saarbrucken2 - 3TSV 1860 Munich (1 - 1)  

          Germany: Oberliga NOFV-Nord
  • 20
  • Sun 24 Mar 2019
  • 14:00FT SV Altluedersdorf4 - 1Greifswalder SV (3 - 0)
  • 21
  • Fri 29 Mar 2019
  • 19:00 Tennis Borussia - CFC Hertha 06 -  
  • 21
  • Sat 30 Mar 2019
  • 13:30 SV Lichtenberg 47 - SV Altluedersdorf -  
    14:00 Anker Wismar - Hertha Zehlendorf -  
    15:00 Malchower SV - Brandenburger SC Sued -  
  • 21
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 FC Lok Stendal - Torgelower SV Greif -  
    13:00 Greifswalder SV - FC Strausberg -  
    13:00 Staaken - TSG Neustrelitz -  
    13:30 TB Berlin - hansa rostock II -  

          Germany: Oberliga NOFV-Süd
  • 24
  • Sun 24 Mar 2019
  • 14:00FT BSG Wismut Gera1 - 2Einheit Rudolstadt (0 - 2)
  • 24
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT BW Zorbau2 - 5Ludwigsfelder (0 - 2)
    14:00FT FC International Leipzig0 - 0Carl Zeiss Jena II (0 - 0)
  • 22
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT FSV 63 Luckenwalde2 - 2FSV Wacker Nordhausen II (2 - 0)
  • 24
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT VfB Krieschow1 - 1VfL Halle 96 (1 - 1)
  • 24
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:00FT Union Sandersdorf0 - 4BSG Chemie Leipzig (0 - 2)
    18:30FT Hohenstein-Ernstthal0 - 0VFC Plauen (0 - 0)
  • 21
  • Fri 29 Mar 2019
  • 19:30 Askania Bernburg - Union Sandersdorf -  
  • 21
  • Sat 30 Mar 2019
  • 13:00 BW Zorbau - FC International Leipzig -  
    14:00 BSG Wismut Gera - FC Eilenburg -  
    14:00 FSV Wacker Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal -  
    14:00 Ludwigsfelder - VfL Halle 96 -  
    15:00 VFC Plauen - BSG Chemie Leipzig -  
  • 21
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Carl Zeiss Jena II - VfB Krieschow -  
    13:00 Einheit Rudolstadt - FSV 63 Luckenwalde -  

          Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
  • 23
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT SV Frisia 03 RL0 - 1Inter Tuerkspor Kiel (0 - 0)
    14:00FT SV Todesfelde1 - 1NTSV Strand 08 (0 - 1)
    14:00FT TSV Laegerdorf0 - 3Tsv Schilksee (0 - 1)
  • 23
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Eutin 083 - 2Neumuenster (2 - 1)
    14:00FT TSB Flensburg4 - 1TSV Bordesholm (1 - 0)
    14:00FT TSV Kropp1 - 3Luebeck II (1 - 1)
    14:00FT Union Neumuenster1 - 2Heider SV (0 - 2)
    13:30FT SC Weiche Flensburg II2 - 0SV Eichede (0 - 0)
  • 24
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Heider SV - TSB Flensburg -  
    14:00 Luebeck II - TSV Laegerdorf -  
    14:00 NTSV Strand 08 - Union Neumuenster -  
    14:00 Tsv Schilksee - Eutin 08 -  
    15:00 TSV Bordesholm - SV Frisia 03 RL -  
  • 24
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Neumuenster - SV Eichede -  
    13:00 SV Todesfelde - SC Weiche Flensburg II -  
    14:00 Inter Tuerkspor Kiel - TSV Kropp -  

          Germany: Oberliga Hamburg
  • 27
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT VfL Pinneberg1 - 3Wandsbeker Concordia (1 - 0)
    14:30FT Teutonia Ottensen4 - 0Condor Hamburg (3 - 0)
    14:00FT Altonaer FC 930 - 0SV Curslack-Neuengamme (0 - 0)
    14:00FT Niendorfer TSV2 - 1TSV Sasel (1 - 0)
    10:45FT HEBS Hamburg2 - 0TSV Buchholz (0 - 0)
  • 27
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Meiendorfer SV2 - 1SV Rugenbergen (1 - 0)
    13:00FT Tus Dassendorf3 - 0TuS Osdorf (0 - 0)
  • 27
  • Fri 22 Mar 2019
  • 20:00FT FC Suederelbe4 - 3Barmbek-Uhlenhorst (3 - 0)
    19:30FT SC Victoria Hamburg3 - 1Wedeler TSV (0 - 1)
  • 26
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 TSV Buchholz - Meiendorfer SV -  
    14:00 SV Rugenbergen - Teutonia Ottensen -  
  • 24
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:00 VfL Pinneberg - FC Suederelbe -  
  • 28
  • Fri 05 Apr 2019
  • 18:00 SV Curslack-Neuengamme - FC Suederelbe -  
    18:00 Wandsbeker Concordia - TuS Osdorf -  

          Germany: Oberliga Bremen
  • 23
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:30FT Habenhauser FV2 - 2BTS Neustadt (0 - 2)
    15:30FT SFL Bremerhaven4 - 1OSC Bremerhaven (1 - 1)
    15:00FT SC Borgfeld1 - 1BSC Hastedt (1 - 0)
    15:00FT TuS Schwachhausen2 - 2Leher (0 - 1)
    15:00FT Vatan Sport Bremen0 - 1Bremer Sv (0 - 1)
  • 23
  • Sat 23 Mar 2019
  • 15:00FT Blumenthaler SV2 - 0Werder Bremen III (1 - 0)
  • 23
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:30FT FC Oberneuland3 - 0Sg Aumund-Vegesack (0 - 0)
    19:00FT Brinkumer SV7 - 2Geestemuende (3 - 0)
  • 24
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Sg Aumund-Vegesack - Bremer Sv -  
    15:00 Blumenthaler SV - Vatan Sport Bremen -  
    15:00 BTS Neustadt - FC Oberneuland -  
    15:00 OSC Bremerhaven - Brinkumer SV -  
  • 24
  • Sun 31 Mar 2019
  • 12:30 Geestemuende - Habenhauser FV -  
    14:00 BSC Hastedt - SFL Bremerhaven -  
    14:00 Leher - SC Borgfeld -  
    14:00 TuS Schwachhausen - Werder Bremen III -  
  • 25
  • Fri 05 Apr 2019
  • 17:00 Bremer Sv - BTS Neustadt -  
    18:00 Brinkumer SV - BSC Hastedt -  
    18:30 FC Oberneuland - Geestemuende -  

          Germany: Oberliga Niedersachsen
  • 23
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT Arminia Hannover1 - 0Heeslinger SC (1 - 0)
    15:00FT Hannoverscher SC0 - 0Delmenhorst (0 - 0)
    15:00FT MTV Gifhorn0 - 5FC Wunstorf (0 - 0)
    15:00FT MTV Wolfenbuettel1 - 2TuS Bersenbrueck (1 - 1)
    15:00FT TB Uphusen2 - 0VfV 06 Hildesheim (1 - 0)
    15:00FT VfL Oythe0 - 3Eintracht Northeim (0 - 1)
  • 23
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT Eintracht Braunschweig II3 - 0Spelle-Venhaus (0 - 0)
  • 23
  • Fri 22 Mar 2019
  • 20:00FT FC Hagen/Uthlede1 - 1BV Cloppenburg (0 - 1)
  • 24
  • Fri 29 Mar 2019
  • 19:30 FC Wunstorf - Eintracht Braunschweig II -  
    20:00 Spelle-Venhaus - BV Cloppenburg -  
  • 24
  • Sat 30 Mar 2019
  • 15:00 VfV 06 Hildesheim - Hannoverscher SC -  
    16:00 TuS Bersenbrueck - TB Uphusen -  
  • 24
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Eintracht Northeim - MTV Wolfenbuettel -  
    14:00 Delmenhorst - Arminia Hannover -  
    14:00 Heeslinger SC - MTV Gifhorn -  
    14:00 VfL Oythe - FC Hagen/Uthlede -  

          Germany: Oberliga Westfalen
  • 24
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT FC Bruenninghausen4 - 3SC Paderborn 07 II (1 - 0)
    15:00FT FC Guetersloh4 - 2FC Gievenbeck (1 - 1)
    15:00FT Hammer SpVg1 - 3FC Schalke 04 II (0 - 3)
    15:00FT Holzwickeder3 - 2Ahlen (2 - 1)
    15:00FT Sportfreunde Siegen2 - 1Westfalia Rhynern (1 - 0)
    15:00FT SV Schermbeck3 - 1ASC Dortmund (1 - 0)
    15:00FT TSG Sprockhoevel5 - 0Eintracht Rheine (1 - 0)
    15:00FT TuS Ennepetal0 - 2TuS Haltern (0 - 1)
    15:00FT TuS Erndtebruck0 - 0SC Westfalia Herne (0 - 0)
  • 19
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 FC Guetersloh - TSG Sprockhoevel -  
  • 18
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 Hammer SpVg - Ahlen -  
  • 19
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 Holzwickeder - TuS Erndtebruck -  
  • 16
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 Sportfreunde Siegen - FC Bruenninghausen -  
  • 18
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:30 SV Schermbeck - FC Gievenbeck -  
    19:30 TuS Ennepetal - Westfalia Rhynern -  
  • 25
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:00 Ahlen - FC Guetersloh -  
    14:00 ASC Dortmund - Sportfreunde Siegen -  
    14:00 Eintracht Rheine - TuS Erndtebruck -  
    14:00 FC Gievenbeck - TuS Ennepetal -  
    14:00 FC Schalke 04 II - FC Bruenninghausen -  
    14:00 SC Paderborn 07 II - TSG Sprockhoevel -  
    14:00 TuS Haltern - Hammer SpVg -  
    14:00 Westfalia Rhynern - Holzwickeder -  
    14:15 SC Westfalia Herne - SV Schermbeck -  

          Germany: Oberliga Hessen
  • 26
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:30FT FC 1931 Eddersheim2 - 1Turk Gucu Friedberg (0 - 1)
    15:00FT SpVgg Neu Isenburg0 - 5FC Giessen (0 - 3)
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 15:00FT Buchonia Flieden3 - 2KSV Baunatal (1 - 2)
    15:00FT FC Ederbergland1 - 2Huenfelder SV (0 - 1)
    15:00FT SC Waldgirmes2 - 3VFB Ginsheim (0 - 1)
    15:00FT SG Barockstadt Fulda Lehnerz1 - 1FV Bad Vilbel (1 - 1)
    14:00FT KSV Hessen Kassel2 - 0Bayern Alzenau (2 - 0)
    14:00FT SV Rot-Weiss Hadamar1 - 0SC Viktoria 06 Griesheim (0 - 0)
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 15:00 Bayern Alzenau - Buchonia Flieden -  
    15:00 FSC Lohfelden - FC Ederbergland -  
    15:00 Huenfelder SV - FC 1931 Eddersheim -  
    15:00 KSV Baunatal - SpVgg Neu Isenburg -  
    15:00 SC Viktoria 06 Griesheim - SG Barockstadt Fulda Lehnerz -  
    15:30 FV Bad Vilbel - SC Waldgirmes -  
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:00 Turk Gucu Friedberg - SV Rot-Weiss Hadamar -  
    14:00 VFB Ginsheim - KSV Hessen Kassel -  

          Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
  • 24
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT FSV Jaegersburg0 - 1TuS Koblenz (0 - 1)
    15:00FT TSV Schott Mainz2 - 2VfB Dillingen (2 - 0)
    14:00FT TuS RW Koblenz1 - 2TSV Emmelshausen (1 - 1)
  • 24
  • Sat 23 Mar 2019
  • 15:30FT FC Karbach1 - 1Eintracht Trier (1 - 0)
    15:30FT FV Diefflen3 - 0Hertha Wiesbach (1 - 0)
    15:30FT FV Engers1 - 0FC Kaiserslautern II (0 - 0)
    15:30FT TuS Mechtersheim1 - 3Hassia Bingen (1 - 1)
    14:30FT Arminia Ludwigshafen3 - 1SV Roechling (1 - 1)
    14:30FT TSG Pfeddersheim4 - 3SC Idar-Oberstein (0 - 3)
  • 23
  • Tue 26 Mar 2019
  • 20:00 TuS Mechtersheim - FC Karbach -  
  • 23
  • Wed 27 Mar 2019
  • 20:00 SC Idar-Oberstein - TSV Schott Mainz -  
  • 25
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Eintracht Trier - TuS Mechtersheim -  
    14:00 FC Kaiserslautern II - TuS RW Koblenz -  
    14:30 SV Roechling - FV Diefflen -  
    14:30 TuS Koblenz - FC Karbach -  
    15:00 Hertha Wiesbach - TSV Schott Mainz -  
    15:30 Hassia Bingen - FV Engers -  
    15:30 SC Idar-Oberstein - FSV Jaegersburg -  
    15:30 TSV Emmelshausen - Arminia Ludwigshafen -  
    15:30 VfB Dillingen - TSG Pfeddersheim -  

          Germany: Oberliga Bayern Nord
  • 26
  • Sun 24 Mar 2019
  • 14:00FT DJK Ammerthal1 - 2SV Seligenporten (1 - 0)
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 16:00FT TSV Grossbardorf6 - 1ASV Vach (2 - 1)
    15:00FT ATSV Erlangen1 - 1ASV Neumarkt (0 - 0)
    15:00FT DJK Gebenbach3 - 1Jahn Forchheim (1 - 1)
    15:00FT Wuerzburger2 - 0FSV Erlangen-Bruck (2 - 0)
    14:00FT FC Sand0 - 0DJK Don Bosco Bamberg (0 - 0)
    14:00FT TSV Aubstadt3 - 0TSV Abtswind (1 - 0)
  • 26
  • Fri 22 Mar 2019
  • 19:00FT SC Eltersdorf3 - 3SpVgg Ansbach (1 - 2)
  • 27
  • Fri 29 Mar 2019
  • 18:30 SV Seligenporten - FC Sand -  
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:30 ASV Neumarkt - TSV Aubstadt -  
    15:00 FSV Erlangen-Bruck - SpVgg Bayern Hof -  
    15:00 Jahn Forchheim - Wuerzburger -  
    15:00 SpVgg Ansbach - DJK Gebenbach -  
    16:00 TSV Abtswind - DJK Ammerthal -  
    16:00 TSV Grossbardorf - SC Eltersdorf -  
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Wuerzburger Kickers II - ATSV Erlangen -  
    14:00 DJK Don Bosco Bamberg - ASV Vach -  

          Germany: Oberliga Bayern Süd
  • 26
  • Sun 24 Mar 2019
  • 16:00FT Jahn Regensburg II0 - 0FC Sonthofen (0 - 0)
    16:00FT SV Tuerkguecue Ataspor3 - 0SV Kirchanschoring (2 - 0)
    15:00FT TSV Schwabmuenchen2 - 1SpVgg Hankofen-Hailing (1 - 0)
  • 26
  • Sat 23 Mar 2019
  • 15:00FT TSV Kottern1 - 3DJK Vilzing (1 - 1)
    15:00FT TSV Schwaben Augsburg0 - 01896 Rain Am Lech (0 - 0)
    14:00FT FC Ismaning4 - 11860 Muenchen II (1 - 0)
    14:00FT FC Unterfoehring2 - 1TuS Holzkirchen (1 - 0)
    14:00FT SV Pullach4 - 0TSV 1861 Noerdlingen (0 - 0)
  • 27
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 1896 Rain Am Lech - Jahn Regensburg II -  
    14:00 FC Sonthofen - SV Tuerkguecue Ataspor -  
    14:00 SV Kirchanschoring - FC Unterfoehring -  
    14:00 TuS Holzkirchen - SV Pullach -  
    15:00 DJK Vilzing - FC Ismaning -  
    15:00 TSV 1861 Noerdlingen - TSV Kottern -  
    16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Schwaben Augsburg -  
  • 27
  • Sun 31 Mar 2019
  • 15:00 1860 Muenchen II - TSV Dachau -  
  • 23
  • Wed 03 Apr 2019
  • 16:30 TuS Holzkirchen - TSV Schwaben Augsburg -  

          Germany: Oberliga Baden-Wurttemberg
  • 24
  • Sat 23 Mar 2019
  • 15:00FT Bahlinger SC4 - 0SV Linx (4 - 0)
    15:00FT FSV 08 Bissingen2 - 1FC 08 Villingen (0 - 0)
    15:00FT Neckarsulmer SU2 - 1CFR Pforzheim (0 - 1)
    15:00FT SV Oberachern1 - 3Freiberg (0 - 2)
    14:00FT FC Normannia Gmund0 - 0TSV Ilshofen (0 - 0)
    14:00FT Goeppinger SV1 - 0TSG Backnang (0 - 0)
    14:00FT Noettingen1 - 2FV Ravensburg (0 - 1)
    14:00FT SSV Reutlingen1 - 1SV Spielberg (1 - 1)
    14:00FT Stuttgarter Kickers3 - 1Germania Friedrichstal (1 - 0)
  • 23
  • Sun 17 Mar 2019
  • 11:00FT Germania Friedrichstal2 - 0SV Spielberg (1 - 0)
  • 25
  • Fri 29 Mar 2019
  • 17:00 CFR Pforzheim - Stuttgarter Kickers -  
  • 25
  • Sat 30 Mar 2019
  • 14:00 Freiberg - Goeppinger SV -  
    14:00 FV Ravensburg - SV Oberachern -  
    15:00 FC 08 Villingen - Noettingen -  
    15:00 SV Linx - FC Normannia Gmund -  
    15:00 SV Spielberg - FSV 08 Bissingen -  
    15:00 TSG Backnang - Bahlinger SC -  
    15:00 TSV Ilshofen - Neckarsulmer SU -  
  • 25
  • Sun 31 Mar 2019
  • 13:00 Germania Friedrichstal - SSV Reutlingen -  

          Germany: Oberliga Mittelrhein
  • 19
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:30FT Siegburger SV 040 - 0VfL Vichttal (0 - 0)
    15:30FT SV Deutz 051 - 4Bergisch Gladbach 09 (0 - 1)
    15:15FT SSV Merten2 - 0Dueren (1 - 0)
    15:00FT Borussia Freialdenhoven0 - 2FC Hennef 05 (0 - 1)
    15:00FT FC Viktoria 083 - 3FC Huerth (1 - 0)
    15:00FT SV Breinig5 - 1DJK BW Friesdorf (4 - 1)
  • 19
  • Fri 22 Mar 2019
  • 20:00FT FC Wegberg-beeck5 - 0VfL Alfter (1 - 0)
  • 20
  • Fri 29 Mar 2019
  • 20:00 FC Huerth - FC Wegberg-beeck -  
  • 20
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:00 Dueren - Bergisch Gladbach 09 -  
    14:00 FC Hennef 05 - Siegburger SV 04 -  
    14:00 FC Viktoria 08 - SV Deutz 05 -  
    14:00 VfL Alfter - SV Breinig -  
    14:15 DJK BW Friesdorf - Borussia Freialdenhoven -  
    14:30 VfL Vichttal - SpVg Frechen 20 -  
  • 17
  • Thu 04 Apr 2019
  • 19:00 FC Huerth - VfL Alfter -  
    19:00 FC Viktoria 08 - DJK BW Friesdorf -  
    19:00 SpVg Frechen 20 - Bergisch Gladbach 09 -  
    19:00 SV Breinig - VfL Vichttal -  
    19:00 SV Deutz 05 - SSV Merten -  

          Germany: Oberliga Niederrhein
  • 24
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT FC Bocholt1 - 1SpVg Schonnebeck (1 - 0)
    15:00FT Ratinger SV2 - 1TV Jahn Hiesfeld (2 - 0)
    15:00FT SC Velbert3 - 0Tsv Meerbusch (1 - 0)
    15:00FT Sportfreunde Baumberg3 - 2FSV Duisburg (1 - 1)
    15:00FT SW Essen2 - 1SC Dusseldorf West (0 - 1)
    15:00FT TuRU Dusseldorf0 - 0VfB Hilden (0 - 0)
    15:00FT Union Nettetal1 - 1SSVg Velbert (0 - 0)
    15:00FT VfB Speldorf1 - 4FC Monheim (1 - 3)
  • 24
  • Sat 23 Mar 2019
  • 16:00FT VfB Homberg3 - 2FC kleve (0 - 1)
  • 25
  • Sun 31 Mar 2019
  • 14:00 FC kleve - Sportfreunde Baumberg -  
    14:00 SpVg Schonnebeck - VfB Speldorf -  
    14:00 SSVg Velbert - VfB Homberg -  
    14:00 Tsv Meerbusch - Union Nettetal -  
    14:00 TV Jahn Hiesfeld - TuRU Dusseldorf -  
    14:30 FC Monheim - SC Velbert -  
    14:30 FSV Duisburg - SW Essen -  
    14:30 SC Dusseldorf West - Ratinger SV -  
    15:00 VfB Hilden - FC Bocholt -  

          Germany: DFB Pokal
  • 1/8
  • Wed 06 Feb 2019
  • 20:45FT FC Schalke 044 - 1Fortuna Dusseldorf (1 - 0)
    20:45AET Hertha Berlin2 - 3Bayern Munich * (1 - 1)
    18:30FT Holstein Kiel0 - 1FC Augsburg (0 - 0)
    18:30FT RB Leipzig1 - 0VfL Wolfsburg (1 - 0)
  • 1/8
  • Tue 05 Feb 2019
  • 20:45PEN Borussia Dortmund5 - 7
    (2 - 4)
    Werder Bremen * (1 - 1)
    20:45FT MSV Duisburg1 - 3SC Paderborn 07 (0 - 0)
    18:30FT FC Heidenheim2 - 1Bayer Leverkusen (0 - 1)
    18:30FT Hamburger SV1 - 0FC Nurnberg (0 - 0)
  • QF
  • Tue 02 Apr 2019
  • 17:30 SC Paderborn 07 - Hamburger SV -
    19:45 FC Augsburg - RB Leipzig -
  • QF
  • Wed 03 Apr 2019
  • 17:30 Bayern Munich - FC Heidenheim -
    19:45 FC Schalke 04 - Werder Bremen -

          Germany: Ligal Pokal
  • 1
  • Sat 28 Jul 2007
  • 17:00FT FC Schalke 040 - 1Bayern Munich (0 - 1)  
  • 1
  • Wed 25 Jul 2007
  • 19:30FT VfB Stuttgart0 - 2Bayern Munich * (0 - 1)  
  • 1
  • Tue 24 Jul 2007
  • 19:30FT FC Nurnberg2 - 4FC Schalke 04 * (1 - 3)  

          Germany: Super Cup
  • final
  • Sun 12 Aug 2018
  • 19:30FT Eintracht Frankfurt0 - 5Bayern Munich (0 - 2)

          Germany: Women Bundesliga
  • 17
  • Sun 24 Mar 2019
  • 15:00FT Frankfurt W0 - 3Bayern Munich W (0 - 0)
    14:00FT MSV Duisburg W1 - 0Bayer Leverkusen W (0 - 0)
    14:00FT Turbine Potsdam W5 - 0Werder Bremen W (2 - 0)
    14:00FT VfL Wolfsburg W8 - 0Borussia Monchengladbach W (3 - 0)
    11:00FT SC Sand W0 - 1SGS Essen W (0 - 1)
  • 17
  • Sat 23 Mar 2019
  • 14:00FT 1899 Hoffenheim W2 - 1SC Freiburg W (1 - 1)
  • 16
  • Wed 27 Mar 2019
  • 19:00 Borussia Monchengladbach W - MSV Duisburg W -

          Germany: Telekom Cup
  • final
  • Sun 13 Jan 2019
  • 16:35PEN * Bayern Munich4 - 2
    (4 - 2)
    Borussia Monchengladbach (0 - 0)
  • bronze
  • Sun 13 Jan 2019
  • 15:30FT Fortuna Dusseldorf3 - 1Hertha Berlin (3 - 1)
  • SF
  • Sun 13 Jan 2019
  • 14:20FT Hertha Berlin0 - 1Borussia Monchengladbach (0 - 1)
    13:00PEN Fortuna Dusseldorf7 - 8
    (7 - 8)
    Bayern Munich * (0 - 0)

    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2019
    advertisement
    advertisement