SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

  • Liga III 2018/2019 (Romania) : Overview

      Romania: Liga III: 2018/2019 - Latest Results Show all ››
  • Round 15
  • Fri 30 Nov 2018
  • 16:00FT ACS Foresta Suceava2 - 4Bucovina Radauti (0 - 1)  
    16:00FT Acso Filiasi1 - 2FC Astra II Giurgiu (1 - 0)  
    16:00FT AFC Harman1 - 1Avantul Reghin (1 - 1)  
    16:00FT AFC Hermannstadt II0 - 2Vointa Saelele (0 - 1)  
    16:00FT ASC Recea2 - 1Ariesu Turda (1 - 1)  
    16:00FT Atletic Bradu0 - 4SR Municipal Brasov (0 - 2)  
    16:00FT Axiopolis Cernavoda1 - 9Rapid Bucuresti (1 - 3)  
    16:00FT CFR Cluj II3 - 1MSE Targu Mures (0 - 0)  
    16:00FT CS Hunedoara1 - 1Cetate Deva (0 - 0)  
    16:00FT CS Iernut1 - 3ACS Gloria Bistrita (1 - 1)  
    16:00FT CS Sporting Rosiori0 - 1FCM Alexandria (0 - 0)  
    16:00FT CS Universitat. Craiova II1 - 1Flacara Horezu (0 - 1)  
    16:00FT CSM Focsani 20071 - 1FC Botosani II (0 - 0)  
    16:00FT CSM Scolar Resita3 - 1ACS Industria Galda (0 - 0)  
    16:00FT FC Avrig0 - 1ACS Dumbravita (0 - 1)  
    16:00FT FCSB II2 - 2Medgidia (1 - 1)  
    16:00FT Flacara Moreni0 - 2U Craiova 1948 (0 - 2)  
    16:00FT GAZ Metan Medias II1 - 3Sanatatea Cluj (1 - 2)  
    16:00FT Ghiroda Giarmata1 - 3CS Soimii Lipova (1 - 2)  
    16:00FT Gloria Popesti Leordeni2 - 0CS Afumati (1 - 0)  
    16:00FT Inainte Modelu2 - 1CS Tunari (2 - 1)  
    16:00FT Metalul Buzau5 - 1Sanatatea Darabani (4 - 1)  
    16:00FT Metalurgistul Cugir2 - 3Gloria Cermei (1 - 1)  
    16:00FT Millenium Giarmata4 - 0CSM Lugoj (1 - 0)  
    16:00FT National Sebis2 - 1Ocna Mures (1 - 0)  
    16:00FT Odorheiu Secuiesc0 - 3FC Baia Mare (0 - 2)  
    16:00FT Otelul Galati2 - 1Stiinta Miroslava (2 - 0)  
    16:00FT Progresul Spartac7 - 3Agricola Borcea (4 - 0)  
    16:00FT Somuz Falticeni1 - 0Csm Ramnicu Sarat (0 - 0)  
    16:00FT Sporting Liesti1 - 0CSM Pascani (0 - 0)  
    16:00FT Sportul Chiscani6 - 0CS Faurei (1 - 0)  
    16:00FT Targu Secuiesc1 - 0Ceahlaul Piatra Neamt (0 - 0)  
    16:00FT Unirea 2004 Slobozia0 - 0CSM Oltenita (0 - 0)  
    16:00FT Unirea Bascov0 - 0AS Pucioasa (0 - 0)  
    16:00FT Unirea DEJ3 - 1Csikszereda Miercurea Ciuc (0 - 0)  
    16:00FT Unirea Tasnad1 - 1Cetate Rasnov (1 - 0)  
    16:00FT Viitorul Domnesti0 - 3FC Voluntari II (0 - 0)  
  • Round 15
  • Thu 29 Nov 2018
  • 16:00FT Unirea Alba Iulia1 - 1Crisul Chisineu (1 - 1)  
  • Round 14
  • Sat 24 Nov 2018
  • 16:00FT ACS Industria Galda1 - 3Metalurgistul Cugir (1 - 2)  
    16:00FT Agricola Borcea3 - 2Axiopolis Cernavoda (1 - 0)  
    16:00FT AS Pucioasa3 - 0Atletic Bradu (0 - 0)  
    16:00FT Bucovina Radauti2 - 0CSM Focsani 2007 (1 - 0)  
    16:00FT Cetate Rasnov2 - 1AFC Harman (0 - 0)  
    16:00FT Crisul Chisineu2 - 1Millenium Giarmata (1 - 1)  
    16:00FT CS Afumati1 - 0Progresul Spartac (0 - 0)  
    16:00FT CS Faurei2 - 1FCSB II (0 - 0)  
    16:00FT CS Tunari1 - 3Unirea 2004 Slobozia (0 - 1)  
    16:00FT CSM Lugoj2 - 1CS Hunedoara (1 - 0)  
    16:00FT CSM Oltenita0 - 0Sportul Chiscani (0 - 0)  
    16:00FT Csm Ramnicu Sarat1 - 0Otelul Galati (1 - 0)  
    16:00FT FC Baia Mare3 - 1Unirea DEJ (1 - 1)  
    16:00FT Flacara Horezu1 - 0Acso Filiasi (0 - 0)  
    16:00FT Gloria Buzau4 - 0ACS Foresta Suceava (1 - 0)  
    16:00FT Gloria Cermei2 - 2Unirea Alba Iulia (1 - 0)  
    16:00FT Medgidia2 - 1Delta Dobrogea (1 - 1)  
    16:00FT MSE Targu Mures1 - 0CS Iernut (1 - 0)  
    16:00FT Ocna Mures1 - 5Ghiroda Giarmata (0 - 1)  
    16:00FT Rapid Bucuresti1 - 0Inainte Modelu (1 - 0)  
    16:00FT Sanatatea Darabani3 - 3Targu Secuiesc (1 - 3)  
    16:00FT SR Municipal Brasov1 - 2Flacara Moreni (1 - 2)  
    16:00FT Stiinta Miroslava2 - 0Sporting Liesti (0 - 0)  
    16:00FT U Craiova 19488 - 0Viitorul Domnesti (3 - 0)  
    16:00FT Vointa Saelele4 - 1CS Sporting Rosiori (4 - 1)  

          Romania: Liga III: 2018/2019 - Next Matches Show all ››
  • Round 16
  • Sat 02 Mar 2019
  • 14:00 AFC Harman - Sanatatea Cluj -  
    14:00 ASC Recea - MSE Targu Mures -  
    14:00 Cetate Deva - Ocna Mures -  
    14:00 CFR Cluj II - ACS Gloria Bistrita -  
    14:00 CS Iernut - FC Baia Mare -  
    14:00 Csikszereda Miercurea Ciuc - Cetate Rasnov -  
    14:00 CSM Scolar Resita - Gloria Cermei -  
    14:00 FC Avrig - ACS Industria Galda -  
    14:00 GAZ Metan Medias II - Ariesu Turda -  
    14:00 Ghiroda Giarmata - ACS Dumbravita -  
    14:00 Metalurgistul Cugir - Crisul Chisineu -  
    14:00 Millenium Giarmata - CS Hunedoara -  
    14:00 National Sebis - CS Soimii Lipova -  
    14:00 Odorheiu Secuiesc - Unirea DEJ -  
    14:00 Unirea Alba Iulia - CSM Lugoj -  
    14:00 Unirea Tasnad - Avantul Reghin -  
    16:00 ACS Foresta Suceava - FC Botosani II -  
    16:00 Acso Filiasi - Unirea Bascov -  
    16:00 AFC Hermannstadt II - FCM Alexandria -  
    16:00 AS Pucioasa - SR Municipal Brasov -  
    16:00 Atletic Bradu - U Craiova 1948 -  
    16:00 Axiopolis Cernavoda - CS Tunari -  
    16:00 CS Sporting Rosiori - Flacara Horezu -  
    16:00 CS Universitat. Craiova II - FC Astra II Giurgiu -  
    16:00 CSM Focsani 2007 - Somuz Falticeni -  
    16:00 CSM Oltenita - CS Faurei -  
    16:00 Csm Ramnicu Sarat - Stiinta Miroslava -  
    16:00 Delta Dobrogea - CS Afumati -  
    16:00 Flacara Moreni - FC Voluntari II -  
    16:00 Gloria Popesti Leordeni - Agricola Borcea -  
    16:00 Inainte Modelu - Unirea 2004 Slobozia -  
    16:00 Metalul Buzau - Ceahlaul Piatra Neamt -  
    16:00 Otelul Galati - CSM Pascani -  
    16:00 Progresul Spartac - Rapid Bucuresti -  
    16:00 Sporting Liesti - Sanatatea Darabani -  
    16:00 Sportul Chiscani - Medgidia -  
    16:00 Targu Secuiesc - Gloria Buzau -  
    16:00 Viitorul Domnesti - Vointa Saelele -  
    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2019
    advertisement
    advertisement