SOCCER LIVESCORES

My Favorite Leagues

  • To add your favorites click on icon next to league names
    or on icon next to matches.

International Soccer

Major Soccer Leagues

advertisement

Soccer Leagues

  • Tercera Division - Group 8 2018/2019 (Spain) : Overview

      Spain: Tercera Division - Group 8: 2018/2019 - Latest Results Show all ››
  • Round 8
  • Sun 21 Oct 2018
  • 16:30FT Zamora1 - 1Arandina -  
    16:00FT Atletico Tordesillas0 - 1Almazan -  
    16:00FT Cristo Atletico1 - 0Cultural Leonesa B -  
    16:00FT Gimnastica Segoviana2 - 1Atletico Astorga -  
    16:00FT La Baneza1 - 0Cultural Cebrerena -  
    15:30FT Briviesca0 - 2Sporting Uxama -  
    15:15FT Beroil Bupolsa1 - 2La Granja -  
  • Round 8
  • Sat 20 Oct 2018
  • 16:00FT Bembibre1 - 1Real Avila -  
    16:00FT La Virgen del Camino1 - 0UD Santa Marta Tormes -  
    15:00FT Numancia B3 - 0Burgos Promesas 2000 -  

          Spain: Tercera Division - Group 8: 2018/2019 - League Table Full Table ››
    # Team Pts MP W D L Goals +/- Total Form
    1. Arandina 20 8 6 2 0 18 - 3 15 DWDWW
    2. Gimnastica Segoviana 20 8 6 2 0 17 - 3 14 WWWDW
    3. Numancia B 19 8 6 1 1 15 - 5 10 WWWWD
    4. Cristo Atletico 16 8 5 1 2 16 - 7 9 WDWLW
    5. Real Avila 16 8 5 1 2 12 - 7 5 DLLWW

          Spain: Tercera Division - Group 8: 2018/2019 - Next Matches Show all ››
  • Round 9
  • Sun 28 Oct 2018
  • 16:00 Almazan - Gimnastica Segoviana -  
    16:00 Arandina - Cultural Cebrerena -  
    16:00 Atletico Astorga - Beroil Bupolsa -  
    16:00 Burgos Promesas 2000 - La Virgen del Camino -  
    16:00 Cultural Leonesa B - Briviesca -  
    16:00 La Granja - Bembibre -  
    16:00 Real Avila - Cristo Atletico -  
    16:00 Sporting Uxama - La Baneza -  
    16:00 UD Santa Marta Tormes - Atletico Tordesillas -  
    16:00 Zamora - Numancia B -  
  • Round 10
  • Thu 01 Nov 2018
  • 16:00 Atletico Tordesillas - Burgos Promesas 2000 -  
    16:00 Bembibre - Atletico Astorga -  
    16:00 Beroil Bupolsa - Almazan -  
    16:00 Briviesca - Real Avila -  
    16:00 Cristo Atletico - La Granja -  
    16:00 Cultural Cebrerena - Sporting Uxama -  
    16:00 Gimnastica Segoviana - UD Santa Marta Tormes -  
    16:00 La Baneza - Cultural Leonesa B -  
    16:00 La Virgen del Camino - Zamora -  
    16:00 Numancia B - Arandina -  
    Livescore powered by Livescores.cc © 2006 - 2018
    advertisement
    advertisement